în stoc
SKU
8012
Comparați
Preț special 1.589,00 Lei Preț recomandat 1.767,00 Lei
Garantie 24 luni
Transport gratuit
Suport / Comenzi Telefonice
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 407.25 LEI / lună
Specficatii Tehnice
Subwooofer Auto Vibe SLICK12D2-V0
subwoofer auto de 12"
diametru woofer: 30 cm
putere RMS: 500 W
putere maxima: 1500 W
impendanta: 2 x 2 Ohmi (1 Ohm sau 4 Ohmi)
bobina din Cu OFC de 50 mm
con din hartie compozita
spider - poly cotton
suspensie din spuma butilica cu dubla cusatura pe con
Amplificator Auto Vibe PowerBox POWERBOX250.2-V0
amplificator auto
clasa AB
putere RMS:
2 x 250 W la 4 Ohmi
2 x 350 W la 2 Ohmi
1 x 700 W la 4 Ohmi in punte
filtru low pass: 50Hz-4kHz
filtru high pass: 50Hz-4kHz
X-over selectabil: HPF/FLAT/LPF
bass boost selectabil: 0/3/6 dB
intrare de semnal RCA
intrare de semnal high input cu auto sense
iesire de semnal RCA
dimensiuni: 413 x 22 x 73 mm
Kit Cabluri Alimentare Autotek AWK20
Kit cablare amplificator
1 cablu de alimentare de 20 mm², 5 m
1 cablu de împământare de 20 mm², 0,8 m
1 x Cablu audio stereo RCA, dublu ecranat, 5 m
1 cablu de remote de 0,5 mm², 5 m
1 x suport pentru siguranțe AFS (Mini-ANL) cu siguranță de 60 A
Accesorii de instalare
Continut Pachet
1 x Amplificator Auto Vibe PowerBox POWERBOX250.2-V0
1 x Difuzoar Bass Vibe SLICK12D2-V0
1 x Kit Cabluri Alimentare Autotek AWK20
Mai multe informații
Garantie24 luni
Diametru Difuzor30 cm (12")