Acest website foloseste COOKIES. Prin folosirea webiste-ului, sunteti de acord cu folosirea acestora. - Vezi mai multe - ACCEPT
Lista de Dorințe

Pachet Difuzoare Amplificate Audison Prima + Amplificator Hertz Cento

în stoc
SKU
7747
Comparați
Preț special 2.675,00 Lei Preț recomandat 3.147,00 Lei
Garantie 24 luni
Transport gratuit

Suport / Comenzi Telefonice

0722 371 619

Credit module TBI Bank 3.3.5

160.82 Lei x 24 rate

Pachet Audio Audison Prima Hert Cento Amplificator si Difuzoare
Continut Pachet:
1 x Amplificator Hertz HCP 4DK
2 x Set Difuzoare Audison Prima APK 165P

Specificatii Tehnice Pachet

Amplificator Hertz HCP 4DK
Noul HCP 4DK are o treaptă stabilă de ieșire stabilă D-Class 2Ω, atingând o putere maximă impresionantă de 2000 W cu un raport excelent S / N de 105 dB. Excelent versatil, completat în funcțiile sale, prevăzut cu intrări Speaker-In și RCA-In pentru a lucra cu orice unitate de cap, a fost proiectat pentru a funcționa și în mono (modul selectabil), pentru un sistem cu trei canale cu sub și față, sau un sistem puternic cu două canale. Toate amplificatoarele Hertz Compact Power sunt asamblate cu componente de înaltă calitate și dispun de un sistem încrucișat complet și oficial. Sistemul de disipare este optimizat deoarece căldura este transferată la radiator și apoi este disipată prin părțile laterale ale amplificatorului.

Specificatii Tehnice

Clasa D
Canale - 4
Impendanta - 4/2 Ohm
Putere de iesire W - 4 Ch: 150 W x 4 (4 Ω), 4 Ch: 250 W x 1 (2 Ω), 3 Ch: 150 W x 2 (4 Ω) + 520 W x 1 (4 Ω), 3 Ch: 250 W x 2 (2 Ω) + 520 W x 1 (4 Ω), 2 Ch: 520 W x 2 (4 Ω)
Distorsiune - THD (100 Hz@4Ω) : 0.03 %
S/N Ratio (A weighted@1 V) : 105 dB
Damping factor (100 Hz@4Ω) : 200
Dimensiune: 315 x 190 x 50mm

Difuzoare Audison Prima APK 165P
Noul sistem de difuzoare cu două sensuri Prima APK 165P, capabil să gestioneze vârful până la 345 W, este combinația ideală pentru a exploata pe deplin puterea AP F8.9 bit sau a tuturor celorlalte amplificatoare.Tehnologia exclusivă AIF (Any Install Faceplate) a AP 1P Tweeter oferă instalatorului 3 plăci frontale diferite pentru o versatilitate totală a aplicației și o reducere semnificativă a timpului de instalare. Woofer-ul a fost proiectat pentru a funcționa la maxim, în plasamente OEM, combinând o manevrabilitate excelentă a puterii și eficiență.

Specificatii Tehnice

Putere maxima W - 345 W
Putere RMS W - 115 W
Impendanta - 4 Ohm
Sensibilitate - 92,5 db
Raspuns in frecventa - 50 – 24k Hz
Magnet Difuzor - Ferita de densitate inalta
Magnet Tweeter - Ferita
Con Difuzor - Carton presat
Mai multe informații
Garantie24 luni
Scrie o recenzie
Spune-ne parerea ta despre acest produsPachet Difuzoare Amplificate Audison Prima + Amplificator Hertz Cento
Rating-ul dumneavoastră

   Intrebari frecvente


Terms & Conditions

There is no content for Term & Conditions.
I Agree with the Terms
Back to Top